BIESZCZADY Polańczyk

Terminy:
Od 21.04.2023 do 23.04.2023
Od 28.04.2023 do 30.04.2023
Od 22.09.2023 do 24.09.2023

zamek w Odrzykoniu, Muzeum kopalni nafty,  Rymanów – Zdrój,  Polańczyk,  pętla bieszczadzka,  zapora na Solinie, Krasiczyn, kopalnia soli w Bochni.

Transport autokar
Ilość nocy 2 noclegi
Hotel **/*** w Polańczyku /Solinie
Wyżywienie śniadania, obiadokolacje
Opieka pilota Tak
Ubezpieczenie NW
Organizator MMK Travel

1189zł

Rezerwacja wstępna

Program
Świadczenia
Informacje

1 dzień (piątek)

07:00 wyjazd  z Gliwic Pl. Piastów. Przyjazd do Odrzykonia, spacer do ruin zamku związanego z ,,Zemstą” A Fredry. Przejazd do Muzeum Skansenu I na Świecie Kopalni Nafty i Gazu, zwiedzanie. Przejazd do  Rymanowa- Zdroju, spacer po uzdrowisku,   możliwość skosztowania  wody zdrojowej w pijalni.  Przejazd do Polańczyka  zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja,  nocleg.

2 dzień (sobota)

Śniadanie w restauracji hotelowej. Przejazd i przejście do punktu widokowego na jezioro i panoramę Bieszczad. Przejazd nad zaporę nad Soliną, dla chętnych przejazd kolejką gondolową nad zaporą, czas wolny na spacer po zaporze i zakupy na targu pamiątek, przejazd Pętlą Bieszczadzką, Powrót do hotelu, dla chętnych przejazd stateczkiem po jeziorze Solińskim,  obiadokolacja, nocleg.

3 dzień (niedziela)

Śniadanie w restauracji hotelowej. Wykwaterowanie z hotelu i przejazd  do zespołu pałacowo parkowego w Krasiczynie zwiedzanie pałacu i czas na  kawę w  zbytkowej restauracji lub kawiarni pałacowej. Przejazd do Bochni lub Wieliczki  zwiedzanie kopalni soli.  Przyjazd do Gliwic ok 22:00

 

Cena obejmuje:
– przejazd komfortowym autokarem
– 2 noclegi w hotelu **/*** w Polańczyku /Solinie (pok.2-os. z łazienkami)
– 2 śniadania i 2 obiadokolacje
– opiekę pilota
– ubezpieczenie NW

-T.F.G

-T.F.U

Cena nie obejmuje:
– biletów wstępów do zwiedzanych obiektów i opłaty przewodników lokalnych

– dopłaty do pokoju 1-os. 180 zł/ 2 noclegi

Informacje: 

Zdrowie –  osoby zażywające leki proszone są o zabranie ich ze sobą na cały pobyt.

Podróż –     na podróż wskazane jest zaopatrzenie się w prowiant. Orientacyjny czas przejazdu autokarem  do Polańczyka wynosi ok. 9 godz. przy czym przewidywane są 15-30 min. postoje na  stacjach benzynowych wyposażonych w WC i bar max. co  ok.4 godz.