LONDYN samolotem

Terminy:
Od 02.06.2023 do 04.06.2023
Od 20.10.2023 do 22.10.2023
Od 01.12.2023 do 03.12.2023

Zapraszamy na wycieczkę samolotową do Londynu. Pełne 3 dni w Londynie, bogaty program zwiedzania i wizyta w królewskim zamku Windsor.

Transport samolot
Ilość nocy 2 noclegi
Hotel 3* (pokoje 2 i 3 os. z łazienkami)
Wyżywienie 2 śniadania
Opieka pilota Tak
Ubezpieczenie KL i NW
Organizator MMK Travel

2290 zł

Rezerwacja wstępna

Program
Świadczenia
Informacje

1 dzień (sobota)
Zbiórka na lotnisku w Pyrzowicach o godz. 4:30. Wylot o godz. 6:15. Przylot na lotnisko Luton we wczesnych godzinach rannych i przejazd do centrum Londynu. Rozpoczęcie zwiedzania – Pałac Backingham, Westminster Abbey, Parlament, Big Ben. Przejście przez Tamize i czas wolny pod słynnym kołem London Eye – dla chętnych możliwość przejażdżki kołem by podziwiać panoramę miasta. Dalsze zwiedzanie – Plac defilad i straż konna, the Mall, Trafalgar Square i kolumna Nelsona. Czas wolny w National Gallery – galeria posiadająca kolekcję 2300 dzieł malarstwa, głównie zachodnioeuropejskiego, sporą kolekcję brytyjskich impresjonistów i kilkanaście dzieł Vincenta van Gogha. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

2 dzień (niedziela)
Śniadanie. Wyjazd na dalsze zwiedzanie Londynu – Tower of London (z zewnątrz), doki św. Katarzyny, przejście przez Tamizę po słynnym moście Tower Bridge, Londyński Ratusz, Millenium Bridge, Katedra św. Pawła. Przejazd do muzeów – Victoria & Albert Museum, Museum of Natural History, Science Museum – czas wolny na indywidualne zwiedzanie wybranych muzeów. Przejazd na plac Piccadilly Circus, spacer po Regent Street i Oxford Street – czas wolny, powrót do hotelu, nocleg.

3 dzień (poniedziałek)
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu i przejazd do British Museum jednego 
z największych na świecie muzeów historii starożytnej – czas wolny na indywidualne zwiedzanie. Przejazd do zamku królewskiego w Windsorze. Indywidualne zwiedzanie wnętrz zamku. Ok. 17:00 wyjazd w kierunku lotniska Luton. Wylot z Anglii o godzinie 20:20. Przylot do Polski przed północą.

Cena zawiera:
Przelot samolotem
2 noclegi w hotelu 3* (pokoje 2 i 3 os. z łazienkami)
2 śniadania
Opiekę pilota – przewodnika
Bagaż podręczny (wymiary 50x40x23 cm)
Ubezpieczenie KL i NW

T.F.G

T.F.P

Cena nie zawiera
Obowiązkowej opłaty przewodnika i komunikacji miejskiej (ok. 120 funtów)
Biletów wstępów do zwiedzanych obiektów (ok. 60 funtów)
Obiadokolacji
Bagażu rejestrowanego

Informacje praktyczne:

  • DO PRZEKROCZENIA GRANICY POTRZEBNY PASZPORT
    – W bagażu podręcznym nie mogą znajdować się przedmioty objęte zakazem bezpieczeństwa w tym: nożyczki, pilniczki, dezodoranty, kremy, płyny w pojemnikach powyżej 100ml.
    Szczegóły: www.katowice-airport.com/pl/pasazer/przedmioty-zabronione
    – Prosimy o zabranie ze sobą europejskiej karty NFZ.
    – Londyn jak każda miejscowość turystyczna pełna jest kieszonkowców. Prosimy o czujność w trakcie zwiedzania i przechowywanie dokumentów i pieniędzy w bezpiecznym miejscu