Lublin

Terminy:
Od 23.06.2023 do 25.06.2023
Od 08.09.2023 do 10.09.2023

zwiedzamy  Nowy Wiśnicz, Zamość, Lublin, KozłówkęPuławy, Janowiec, Kazimierz Dolny, Chęciny

Transport autokar
Ilość nocy 2 noclegi
Hotel *** w centrum Lublina
Wyżywienie śniadania i obiadokolacje
Opieka pilota Tak
Ubezpieczenie NW
Organizator MMK Travel

1299zł

Rezerwacja wstępna

Program
Świadczenia
Informacje

 

1 dzień (piątek)

07:00 wyjazd  z Gliwic –  Centrum Przesiadkowe stanowiska dla autokarów. Przyjazd do Nowego Wiśnicza zwiedzanie zamku hr. Lubomirskich. Przejazd do miasta twierdzy Zamościa, zwiedzanie z przewodnikiem zabytkowej starówki wpisanej na listę UNESCO. Przyjazd  do Lublina zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja,  nocleg.

2 dzień(sobota)

Śniadanie w restauracji hotelowej. Wyjście na  zwiedzanie z przewodnikiem Lublina,  wzgórze zamkowe z widokiem na miasto, Starówka, Archikatedra,  bramy miejskie, Rynek, czas wolny. Po południu przejazd do Kozłówki, pałacu hr. Zamoyskich, zwiedzanie wnętrz pałacowych i parku.  Powrót do hotelu, obiadokolacja nocleg.

3 dzień (niedziela)

Śniadanie w restauracji hotelowej. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd   do Janowca, zwiedzanie renesansowych ruin zamku Firlejów na skarpie Wiślanej z pięknym widokiem na Wisłę, zwiedzanie skansenu. Przejazd do Puław zwiedzanie zespołu Pałacowo – Parkowego lub przeprawa promowa do  Kazimierza n/Wisłą – czas wolny na  zabytkowej Starówce, przejazd do Chęcin zwiedzanie ruin królewskiego zamku. Przyjazd do Gliwic ok 22:00

 

Cena obejmuje:
– przejazd komfortowym autokarem
– 2 noclegi w hotelu **/*** w Lublinie (pok.2-3os. z łazienkami)
– 2 śniadania i obiadokolacje
– opiekę pilota
– ubezpieczenie NW

-T.F.G.

-T.F.P.

Cena nie obejmuje:
– biletów wstępów do zwiedzanych obiektów i przewodnika lokalnego                                           – dopłaty do pokoju 1-osobowego 280 zł/ 2 noclegi

Informacje:

 

Zdrowie –  osoby zażywające leki proszone są o zabranie ich ze sobą na cały pobyt.

Podróż –     na podróż wskazane jest zaopatrzenie się w prowiant. Orientacyjny czas przejazdu autokarem do Lublina wynosi ok.12 godz., przy czym przewidywane są 15-30 min. postoje na  stacjach benzynowych wyposażonych w WC i bar max. co  ok.4 godz. oraz czas na zwiedzanie poszczególnych miejsc wg programu.