LWÓW- samolotem

Terminy:
Od 09.04.2021 do 12.04.2021
Od 09.07.2021 do 12.07.2021
Od 17.09.2021 do 20.09.2021

samolotem do Lwowa z Katowic

Transport samolot
Ilość nocy 3 noclegi
Hotel **** w centrum Lwowa (pok.2-os. z łazienkami)
Wyżywienie 3 śniadania i 3 obiadokolacje
Opieka pilota Tak
Ubezpieczenie KL i NW
Organizator MMK Travel

1390zł

Rezerwacja wstępna

Program
Świadczenia
Informacje

1 dzień

Zbiórka na lotnisku Pyrzowice. Przylot  do Lwowa odprawa graniczna. Przejazd do hotelu w centrum, zakwaterowanie. Wyjazd na zwiedzanie Lwowa, Dworzec  Główny, kościół św.Elżbiety. Przejazd na Cmentarz Łyczakowski i Obrońców Lwowa,  przejazd na Wysoki Zamek i wejście na kopiec Unii Lubelskiej z widokiem panoramy Lwowa. Obiadokolacja, nocleg.

2 dzień

Śniadanie. Wyjście na zwiedzanie Lwowa, Stare Miasto – Katedra Łacińska, kaplica Boimów, katedra Ormiańska, Rynek, Muzeum Apteka, kamienica Jana III Sobieskiego, czas wolny. Kościół Dominikanów, Podwale, cerkiew Wołoska, Kościół Bernardynów, obiadokolacja. Powrót do hotelu. Wieczorem wyjście do Teatru Wielkiego na zwiedzanie – dla chętnych spektakl. Indywidualny powrót do hotelu, nocleg.

3 dzień

Śniadanie. Wyjście na zwiedzanie Lwowa, Politechnika, Katedra Św. Jura,   Uniwersytet, Kasyno Szlacheckie, Wały Hetmańskie, pl. Adama Mickiewicza, czas wolny, dalsze zwiedzanie,   spacer  ul. Akademicką, Pałac Potockich, galeria obrazów, Ossolineum. Obiadokolacja. Wieczorem – dla chętnych indywidualne wyjście do Teatru Wielkiego na spektakl. Nocleg.

4 dzień

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu i przejazd na lotnisko, odprawa graniczna, przylot do Pyrzowic w godzinach południowych.

 

Cena obejmuje:

  • przelot samolotem (WIZZ AIR)
  • 3 noclegi w hotelu 4* w centrum Lwowa
  • 3 śniadania i 3 obiadokolacje
  • opiekę pilota
  • ubezpieczenie KL i NNW
  • bagaż podręczny wym.40x30x20

 


Cena nie obejmuje:

Obowiązkowej opłaty przewodnika i transferów we Lwowie (ok. 45 EUR);

Biletów wstępów;

Napojów do obiadokolacji;

Dopłaty do większego bagażu;

Dopłaty do pokoju 1-os. 490 zł

 

Granica – do przekroczenia granicy potrzebny jest paszport –  ważny min. 3 m-ce od daty powrotu do kraju. Paszport powinien być w dobrym stanie technicznym i pozwalającym na stwierdzenie tożsamości – dotyczy to również dzieci.

 Wiza – dla obywateli polskich i UE wiza turystyczna nie jest wymagana.

 Zdrowie – osoby zażywające leki proszone są o zabranie ich ze sobą na cały pobyt.

 Podróż – na podróż wskazane jest zaopatrzenie się w prowiant. Planowany czas przejazdu autokarem do Lwowa wynosi ok. 7 godz., przy czym przewidywane są 15-30 min. postoje na stacjach benzynowych  wyposażonych  w  WC i bar,  max. co  ok.4 godz.

Konsulat RP we Lwowie: ul. Iwana Franki 108, 79011 Lwów, tel. (0-038032) 295 79 90

 Pieniądze –  na Ukrainie obowiązującą walutą jest Hrywna (1UAH= 100 kopiejek). Wymiany  walut na terenie Ukrainy można dokonać w kantorach i bankach.