PIENINY

Termin:
Od 14.10.2022 do 16.10.2022

Czorsztyn, Niedzica, przełom Dunajca, Dębno

Transport autokar
Ilość nocy 2 noclegi
Hotel **/*** w Szczawnicy lub Krościenku
Wyżywienie śniadania, obiadokolacje
Opieka pilota Tak
Ubezpieczenie NW
Organizator MMK Travel

699zł

Rezerwacja wstępna

Program
Świadczenia
Informacje

1 dzień (piątek)

08:00 wyjazd  z Gliwic Pl. Piastów. Przyjazd do Czorsztyna, zwiedzanie malowniczych ruin zamku, nad Jeziorem Czorsztyńskim. Przyjazd do Szczawnicy- Krościenka, zakwaterowanie w hotelu – pensjonacie, czas wolny. Dla chętnych wyjście na spacer po uzdrowisku z pijalnią wody żródlanej, spacer deptakiem nad potokiem Grajcarek oraz możliwość wjazdu wyciągiem /kolejką krzesełkową na Palenicę z pięknym widokiem na góry. Powrót do hotelu,  obiadokolacja,  nocleg.

2 dzień (sobota) 

Śniadanie w restauracji hotelowej.  Przejazd do Niedzicy spacer  po zaporze wodnej na Jeziorze Czorsztyńskim, przejście do  zamku w Niedzicy i zwiedzanie komnat, dziedzińców i tarasów zamkowych z widokiem na zaporę wodną i góry oraz zwiedzanie powozowni czas wolny.  Przejazd do przystani flisackiej w Sromowcach a dla chętnych spływ malowniczym przełomem Dunajca. obiadokolacja. Powrót do hotelu- pensjonatu, nocleg.

3 dzień. (niedziela) 

Śniadanie w restauracji hotelowej. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd przez osadę turystyczną -skansen z zabytkowymi willami i pensjonatami  z XIX wieku .  Przejazd i zwiedzanie  średniowiecznego drewnianego kościółka w Dębnie wpisanego na listę UNESCO . Przyjazd do  Gliwic ok 21:00

 

Cena obejmuje:
– przejazd komfortowym autokarem
– 2 noclegi w hotelu -pensjonacie**/*** w Krościenku lub Szczawnicy (pok.2-3os. z łazienkami)
– 2 śniadania, 2 obiadokolacje
– opiekę pilota
– ubezpieczenie NW

Cena nie obejmuje:
– biletów wstępów do zwiedzanych obiektów, biletu na spływ tratwami

– dopłaty do pokoju 1-osobowego 180zł/2 noclegi

Informacje: 

Zdrowie –  osoby zażywające leki proszone są o zabranie ich ze sobą na cały pobyt.

Podróż –     na podróż wskazane jest zaopatrzenie się w prowiant. Orientacyjny czas przejazdu autokarem do Szczawnicy  wynosi ok.4 godz., przy czym przewidywane są 15-30 min. postoje na  stacjach benzynowych wyposażonych w WC i bar max. co  ok.4 godz.