Sandomierz i Łańcut

Terminy:
Od 01.05.2023 do 03.05.2023
Od 23.06.2023 do 25.06.2023
Od 01.09.2023 do 03.09.2023

zwiedzamy Baranów, Dzików, Sandomierz, Krzyżtopór, Łańcut, Wiśnicz

Transport autokar
Ilość nocy 2 noclegi
Hotel **/*** w Sandomierzu
Wyżywienie śniadania, obiadokolacje
Opieka pilota Tak
Ubezpieczenie NW
Organizator MMK Travel

1189zł

Rezerwacja wstępna

Program
Świadczenia
Informacje

1 dzień (piątek)

07:00 wyjazd  z Gliwic –  Centrum Przesiadkowe stanowiska dla autokarów.  Przyjazd do Baranowa Sandomierskiego zwiedzanie z przewodnikiem wnętrz pałacowych, i czas na  kawę w restauracji pałacowej. Przejazd przez stolicę siarki Tarnobrzeg, zwiedzanie  pałacu hr. Tarnowskich w Dzikowie.Przyjazd do Sandomierza  zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja,  nocleg.

2 dzień (sobota) 

Śniadanie w restauracji hotelowej. Przejazd do Ujazdu i  zwiedzanie ruin zamku – pałacu Ossolińskich  z bastionami i fortyfikacjami obronnymi  Krzyżtopór. Powrót do Sandomierza i zwiedzanie z przewodnikiem- Brama Opatowska, Rynek, Katedra, dom Długosza, Zamek, wąwóz św. Jadwigi, dla chętnych przejście podziemną – trasą turystyczną, dawne piwnice i składy, czas wolny, obiadokolacja. Powrót do hotelu, nocleg.

3 dzień. (niedziela) 

Śniadanie w restauracji hotelowej. Wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Łańcuta – zwiedzanie  z przewodnikiem wnętrz pałacowych hr. Potockich, powozowni, parku pałacowego. czas wolny. Przejazd  do Nowego Wiśnicza i  zwiedzanie, zamku hr. Lubomirskich.  Powrót do Gliwic ok 22:00

 

Cena obejmuje:
– przejazd komfortowym autokarem
– 2 noclegi w hotelu **/*** w Sandomierzu (pok.2-3os. z łazienkami)
– 2 śniadania, 2 obiadokolacje
– opiekę pilota
– ubezpieczenie NW

-T.F.G.

-T.F.P.

 

Cena nie obejmuje:
– biletów wstępów do zwiedzanych obiektów                                                  – dopłaty do pokoju 1-osobowego 160 zł/ 2 noclegi

Informacje: 

Zdrowie –  osoby zażywające leki proszone są o zabranie ich ze sobą na cały pobyt.

Podróż –  na podróż wskazane jest zaopatrzenie się w prowiant. Orientacyjny czas przejazdu autokarem do Sandomierza wynosi ok. 6 godz., przy czym przewidywane są 15-30 min. postoje na  stacjach benzynowych wyposażonych w WC i bar max. co  ok.4 godz.