Trójmiasto

Terminy:
Od 22.03.2018 do 25.03.2018
Od 11.10.2018 do 14.10.2018
Od 06.12.2018 do 09.12.2018

Zapraszamy na wycieczkę do Trójmiasta

Transport autokar
Ilość nocy 3 noclegi
Hotel **/*** w Trójmieście
Wyżywienie śniadania i obiadokolacje
Opieka pilota Tak
Ubezpieczenie KL i NW
Organizator MMK Travel

1089zł

Rezerwacja wstępna

Program
Świadczenia
Informacje

 

1 dzień (czwartek)  07:00 wyjazd z Gliwic –  pl. Piastów,  przejazd w kierunku Gdańska.                   Przyjazd do  Gołubia Dobrzynia,  zwiedzanie zamku, spacer po parku, czas wolny. Przyjazd do  Gdańska, zakwaterowanie w   hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień (piątek) Śniadanie. Wyjście na zwiedzanie  Gdańska, Długi Targ,  wraz z  traktem kupieckimi oraz symbolem Gdańska – Fontanną Neptuna od 1633 roku, Dwór Artusa, Złota Kamienica.Przejście na Zielony Most z widokiem na port, spichlerze i żurawie,  czas wolny, Ratusz Staromiejski, Pomnik Jana III Sobieskiego  (ze Lwowa) Bazylika Mariacka, stocznia i Pomnik Poległych Stoczniowców, Kościół św.Brygidy z bursztynowym ołtarzem. Przejazd do Gdyni krótkie zwiedzanie, obiadokolacja. Powrót do hotelu, nocleg.

3 dzień (sobota) Śniadanie. Wyjazd do Malborka, zwiedzanie zamku Krzyżackiego, czas wolny, powrót  do Gdańska,  zwiedzanie Katedry w Oliwie ze słynnymi barokowymi organami i wieczorny spacer po molo w Sopocie. Powrót do hotelu, nocleg. 

3 dzień (niedziela) Śniadanie.  wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Torunia, zwiedzanie zabytkowy średniowieczny zespół miejski, który jest jednym z najpiękniejszych i najcenniejszych architektonicznie miejsc w Europie, wpisany na listę UNESCO,  czas wolny. W godzinach popołudniowych wyjazd z Torunia,  przyjazd  do Gliwic  około północy.

 

 

Cena obejmuje:
– przejazd komfortowym autokarem
– 3 noclegi w hotelu **/*** w Gdańsku (pok.2-os. z łazienkami)
– 3 śniadania 3 obiadokolacje
– opiekę pilota
– ubezpieczenie KL i NNW

Cena nie obejmuje:
– biletów wstępów do zwiedzanych obiektów                                                 –   napoi do obiadokolacji                       – dopłaty do pokoju 1-osobowego 285 zł/ 3 noclegi

Informacje:

Zdrowie –  osoby zażywające leki proszone są o zabranie ich ze sobą na cały pobyt.

Podróż –     na podróż wskazane jest zaopatrzenie się w prowiant. Orientacyjny czas przejazdu autokarem do Gdańska wynosi ok. 8 godz., przy czym przewidywane są 15-30 min. postoje na  stacjach benzynowych wyposażonych w WC i bar max. co  ok.4 godz.