Warszawa 3 dni ,, jarmark adwentowy”

Terminy:
Od 10.11.2023 do 12.11.2023
Od 24.11.2023 do 26.11.2023
Od 08.12.2023 do 10.12.2023

Zapraszamy na  3 dniową wycieczkę do naszej stolicy

od listopada jarmarki adwentowe

Transport autokar
Ilość nocy 2 noclegi
Hotel **/*** w Warszawie
Wyżywienie 2 śniadania 1obiado kolacja
Opieka pilota Tak
Ubezpieczenie NW
Organizator MMK Travel

1189zł

Rezerwacja wstępna

Program
Świadczenia
Informacje

 

1 dzień (piątek)

07:00 wyjazd z Gliwic –  Centrum Przesiadkowe stanowiska dla autokarów przejazd w kierunku Warszawy.  Przyjazd do Łazienek Królewskich – spacer po parku, Pomarańczarnia, teatr na wodzie, indywidualne zwiedzanie  pałacu, spacer po parku, pomnik Chopina, Belweder. Przyjazd do hotelu w centrum Warszawy, zakwaterowanie. obiadokolacja.  Wyjście do Centrum Pieniądza – zwiedzanie  historii pieniądza w Świecie. Przejście na Plac Piłsudskiego, zmiana warty przy grobie Nieznanego Żołnierza,  Powrót do hotelu, nocleg.

2 dzień (sobota)

Śniadanie  bufet w restauracji hotelowej. Wyjście na zwiedzanie Warszawskiej  Starówki – Krakowskie Przedmieście, Kościół św. Krzyża, Pałac Prezydencki, Plac Zamkowy, Katedra, Rynek, Barbakan, mury starego miasta, Zamek Królewski indywidualne zwiedzanie, czas wolny. Przejście do Centrum Nauki Kopernikwspółczesne centrum naukowe z eksponatami interaktywnymi,  indywidualne zwiedzanie ok. 3-4 godz. Indywidualny powrót do hotelu. Dla chętnych wieczorne wyjście na spektakl grające fontanny (w okresie od maja do września). Powrót do hotelu, nocleg.

3 dzień (niedziela)

Śniadanie bufet w restauracji hotelowej. czas wolny. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd  traktem królewskim  do  Wilanowa indywidualne zwiedzanie  pałacu, spacer po parku, czas wolny.   W godzinach popołudniowych wyjazd z Warszawy, przyjazd  do Gliwic  około 22:00.

Cena obejmuje:
– przejazd komfortowym autokarem
– 2 noclegi w hotelu 3 * pokoje 2 -3 osobowe z łazienkami)
– 2 śniadania bufet

-1 obiadokolacja

-opiekę pilota

-ubezpieczenie  NW

-podatek VAT

-T.F.P

-T.F.G

 

Cena nie obejmuje:
– biletów wstępów do zwiedzanych obiektów i przewodnika lokalnego                                        – dopłaty do pokoju 1-os.360 zł/ 2 noclegi

Informacje:

Zdrowie –  osoby zażywające leki proszone są o zabranie ich ze sobą na cały pobyt.

Podróż –     na podróż wskazane jest zaopatrzenie się w prowiant. Orientacyjny czas przejazdu autokarem do Warszawy wynosi ok. 4,5 godz., przy czym przewidywane są 15-30 min. postoje na  stacjach benzynowych wyposażonych w WC i bar .