Wiedeń

Terminy:
Od 07.07.2023 do 09.07.2023
Od 01.12.2023 do 03.12.2023

Zapraszamy na wycieczkę autokarową do Wiednia i spacer po ogrodach pałacowych Schonbrunn

Transport autokar
Ilość nocy 2 noclegi
Hotel **/*** Wiedeń
Wyżywienie śniadania
Opieka pilota Tak
Ubezpieczenie KL i NW
Organizator MMK Travel

1590zł

Rezerwacja wstępna

Program
Świadczenia
Informacje

1 dzień (piątek)
07:00 wyjazd z Gliwic –  Centrum Przesiadkowe stanowiska dla autokarów. Przejazd przejazd w kierunku Wiednia. Przyjazd do Wiednia, zakwaterowanie w hotelu, krótki odpoczynek.Wyjazd na zwiedzanie miasta – wzgórze Kahlenberg z kościołem i kaplicą upamiętniającą króla Jana III Sobieskiego i Viktorię Wiedeńską, panorama Wiednia. Przejazd do Grinzing – spacer po tradycyjnej wiosce winiarzy, czas wolny i możliwość spożycia posiłku we własnym zakresie w lokalnych restauracjach. Powrót do hotelu, nocleg.

2 dzień (sobota) Śniadanie w restauracji hotelowej. Wyjazd na zwiedzanie Wiednia – kamienice Hundertwassera, Ringstrasse, Pomnik Marii Teresy, pałac targowy, gmach Opery, Parlament, Ratusz, Hofburg- zimowa rezydencja Habsburgów, kościół Augustina, katedra św. Szczepana, czas wolny na indywidualny spacer po ekskluzywnych ulicach starego Wiednia. Powrót do hotelu, nocleg.

3 dzień (niedziela) Śniadanie w restauracji hotelowej, czas wolny, wykwaterowanie i wyjazd z hotelu. Przejazd do Schonbrunn – letniej rezydencji cesarskiej, dla chętnych możliwość indywidualnego zwiedzania wnętrz pałacowych,  spacer po ogrodach. Czas wolny. Wyjazd w godzinach popołudniowych. Przyjazd do Gliwic ok. północy.

Cena obejmuje:
– przejazd komfortowym autokarem
– 2 noclegi w hotelu **/*** w Wiedniu  (pok.2-os. z łazienkami)
– 2 śniadania
– opiekę pilota
– ubezpieczenie KL i NNW

-T.F.P.

-T.F.G.

Cena nie obejmuje:
– biletów wstępów do zwiedzanych obiektów i opłaty przewodnika (ok.70EUR )
– napojów do obiadokolacji
– dopłaty do pokoju 1-osobowego 280 zł/ 2 noclegi

Informacje:

Granica – do przekroczenia granicy potrzebny jest dowód osobisty lub paszport. Dokument powinien być w dobrym stanie technicznym i pozwalającym na stwierdzenie tożsamości.Dotyczy to również dzieci.

Zdrowie – osoby zażywające leki proszone są o zabranie ich ze sobą na cały czas pobytu.

Podróż – na podróż wskazane jest zaopatrzenie się w prowiant. Orientacyjny czas przejazdu autokarem do Wiednia wynosi ok. 6 godz., przy czym przewidywane są 15-30 min. postoje na stacjach benzynowych wyposażonych w WC, max. co 4 godz.

Ambasada RP w Wiedniu Hietzinger Hauptstraße 42b, 1130 Wien tel: (+43 1) 87015-100 

Pieniądze –  obowiązującą walutą jest Euro. (1 EUR = 100 centów)

Wymiany  walut na terenie Austrii można dokonać w  bankach. Istnieje możliwość korzystania z bankomatów i uiszczania należności za pomocą powszechnie akceptowanych kart płatniczych.