Warszawa 4 dni

Terminy:
Od 12.08.2023 do 16.08.2023
Od 30.11.2023 do 03.12.2023
Od 07.12.2023 do 10.12.2023

4 dni w Warszawie, królewskie Pałace i ogrody, muzea i zabytki.

12 -16.08. (5dni) oferta specjalna  15. 08. na Cytadeli Warszawskiej  inauguracja otwarcia  Muzeum Wojska Polskiego

Transport autokar
Ilość nocy 3 lub 4 noclegi
Hotel *** w centrum Warszawy
Wyżywienie 3 lub 4 śniadania i 1 obiad
Opieka pilota Tak
Ubezpieczenie NW
Organizator MMK Travel

1389zł (4 dni) 1580zł (5 dni)

Rezerwacja wstępna

Program
Świadczenia
Informacje

 

1 dzień

07:00 wyjazd z Gliwic –  Centrum Przesiadkowe stanowiska dla autokarów,  przejazd w kierunku Warszawy. Przyjazd do Muzeum Powstania Warszawskiego lub Muzeum Narodowego, indywidualne zwiedzanie. Przejazd do hotelu zakwaterowanie, oiadokolacja, krótki odpoczynek. Wyjście do Centrum Pieniądza – zwiedzanie historii pieniądza w Świecie.  Przejście na Plac  J. Piłsudskiego, zmiana warty przy grobie Nieznanego Żołnierza.  Powrót do hotelu, nocleg.

2 dzień 

Śniadanie bufet. Przejazd mostem Poniatowskiego, Al Solidarności na zwiedzanie Warszawskiej Starówki  z przewodnikiem – Plac Zamkowy, Katedra, Rynek, Barbakan, mury starego miasta, Pałac Prezydencki,  Krakowskie Przedmieście, Kościół św. Krzyża, Pomnik M. Kopernika,  czas wolny, Zamek Królewski indywidualne zwiedzanie, przejście do Centrum Nauki  Kopernikwspółczesne centrum naukowe z eksponatami interaktywnymi, zwiedzanie ok.  3 godz. Powrót do hotelu indywidualny , nocleg.

3 dzień 

Śniadanie bufet. Przejazd na cmentarz  na  Starych Powązkach, katakumby, aleja zasłużonych. Przejazd  traktem królewskim do Łazienek Królewskich, Belweder, bez możliwości zwiedzania wnętrz, spacer po parku,  pomnik  F. Chopina,  indywidualny spacer po parku i zwiedzanie wnętrz,  Pomarańczarnia, Biały domek, Pałac ,,Łazienkowski”,  Teatr na wodzie, Muzeum łowiectwa. Przejazd  autokarem do Muzeum Narodowego lub Muzeum Wojska Polskiego. Powrót do hotelu indywidualnie. Dla chętnych wieczorne wyjście na spektakl grające fontanny (w okresie od maja do września). Powrót do hotelu.

4 dzień

Śniadanie bufet. czas wolny, wykwaterowanie  z hotelu. Przyjazd do  Wilanowa indywidualne zwiedzanie  pałacu, spacer po parku, czas wolny. W godzinach popołudniowych wyjazd z Warszawy.  Przyjazd  do Gliwic  około 22:00.

W terminie 12 – 16 08.2023  5 dni pobytu,  program dostosowany do uroczystości  Święta Wojska  Polskiego i nowo powstałego gmachu Muzeum Wojska Polskiego na Cytadeli Warszawskiej oraz  otwarcia wystawy inauguracyjnej w sierpniu 2023 r.

 

Cena obejmuje:
– przejazd komfortowym autokarem
– 3 noclegi w hotelu *** w centrum Warszawy (pok.2-3 os. z łazienkami)
– 3 śniadania, 1 obiadokolacja
– opiekę pilota
– ubezpieczenie NW

– podatek VAT

-T.F.U

-T.F.G

Cena nie obejmuje:
– biletów wstępów do zwiedzanych obiektów i przewodnika lokalnego

– dopłaty do pokoju 1-osobowego 450 zł/ 3 noclegi

 

 

Informacje:

Zdrowie –  osoby zażywające leki proszone są o zabranie ich ze sobą na cały pobyt.

Podróż –     na podróż wskazane jest zaopatrzenie się w prowiant. Orientacyjny czas przejazdu autokarem do Warszawy wynosi ok. 4,5 godz., przy czym przewidywane są 15-30 min. postoje na  stacjach benzynowych wyposażonych w WC i bar .