Warszawa 4 dni

Terminy:
Od 05.05.2022 do 08.05.2022
Od 12.08.2022 do 15.08.2022
Od 01.12.2022 do 04.12.2022

4 dni w Warszawie, królewskie Pałace i ogrody, muzea i zabytki. Zapraszamy na wycieczkę – Warszawa w najpiękniejszej odsłonie.

Transport autokar
Ilość nocy 3 noclegi
Hotel **/*** w centrum Warszawy
Wyżywienie 3 śniadania i 1 obiadokolacja
Opieka pilota Tak
Ubezpieczenie NW
Organizator MMK Travel

960zł

Rezerwacja wstępna

Program
Świadczenia
Informacje

 

1 dzień (czwartek) 07:00 wyjazd z Gliwic   pl. Piastów,  przejazd w kierunku Warszawy. Przyjazd do  Wilanowa indywidualne zwiedzanie  pałacu, spacer po parku. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, Obiadokolacja, krótki odpoczynek i wyjście na zwiedzanie Warszawskiej Starówki – Barbakan, Rynek, Katedra,  Plac Zamkowy, Pałac Prezydencki, Krakowskie Przedmieście, Plac Piłsudskiego, zmiana warty przy grobie Nieznanego Żołnierza.  Powrót do hotelu, nocleg.

2 dzień (piątek) Śniadanie. Przejazd do Łazienek Królewskich indywidualne zwiedzanie wnętrz,  spacer po parku, Pomarańczarnia, teatr na wodzie, pomnik Chopina, Belweder. Przejazd do Centrum Kopernika – czas  na indywidualne zwiedzanie ok. 3 godz.  Przejazd na cmentarz  na  Starych Powązkach, zaduma i spacer alejkami. Przejazd przez nowoczesną dzielnicę Warszawy. Powrót do hotelu i czas na wieczorny indywidualny wieczorny spacer, nocleg.

3 dzień (sobota) Śniadanie. Wyjście do Centrum Pieniądza – zwiedzanie historii pieniądza w Świecie. Spacer traktem królewskim do Zamku Królewskiego, indywidualne zwiedzanie komnat i ogrodów zamkowych. czas wolny. Wyjazd na spektakl grające fontanny (w okresie od maja do września). Powrót do hotelu.

4 dzień(niedziela) Śniadanie. czas wolny, wykwaterowanie  z hotelu. Przejazd do Muzeum Powstania Warszawskiego lub Muzeum Narodowego, indywidualne zwiedzanie, czas wolny. W godzinach popołudniowych wyjazd z Warszawy.  Przyjazd  do Gliwic  około 22:00.

W terminie 12 – 15 08,  program dostosowany do uroczystości  Święta Wojska  Polskiego

 

Cena obejmuje:
– przejazd komfortowym autokarem
– 3 noclegi w hotelu **/*** w centrum Warszawy (pok.2-3 os. z łazienkami)
– 3 śniadania, 1 obiadokolacja
– opiekę pilota
– ubezpieczenie NW

Cena nie obejmuje:
– biletów wstępów do zwiedzanych obiektów i przewodnika lokalnego

– dopłaty do pokoju 1-osobowego 290 zł/ 3 noclegi

 

 

Informacje:

Zdrowie –  osoby zażywające leki proszone są o zabranie ich ze sobą na cały pobyt.

Podróż –     na podróż wskazane jest zaopatrzenie się w prowiant. Orientacyjny czas przejazdu autokarem do Warszawy wynosi ok. 4,5 godz., przy czym przewidywane są 15-30 min. postoje na  stacjach benzynowych wyposażonych w WC i bar .