Go Slow

W biegu codziennych obowiązków, zapraszamy na chwilę relaksu i wyciszenia, z dala od cywilizacji, a w otoczeniu natury. Zapraszamy na turnus 'GO SLOW’ gdzie zakosztujesz zdrowego jedzenia, zabiegów SPA, relaksu w strefie wellness i aktywności na świeżym powietrzu pod okiem instruktora.

od 990 zł.

Rezerwacja wstępna

Program
Świadczenia
Opis hotelu

1 dzień
Zakwaterowanie w hotelu i krótki odpoczynek. Wspólny  Aqua Aerobic z instruktorką i zasłużony relaks w strefie wellness. Obiadokolacja.  Wieczorny trekking leśnymi ścieżkami. Nocleg.

2 dzień
Poranne brodzenie w przyhotelowym stawie – bardziej energetyzujące niż poranna kawa.
Śniadanie w formie bufetu pełne zdrowej żywności. Wyjazd na spływ kajakowy – przeszkolenie i spływ łagodnym nurtem. Powrót do hotelu i wizyta w centrum SPA – aromatyczny , relaksujący , głęboko nawilżający rytuał pielęgnacyjny – HAMAM czekoladowy. Obiadokolacja. Wieczorne zajęcia jogii.  Nocleg.

3 dzień
Poranne brodzenie w przyhotelowym stawie. Śniadanie w formie bufetu pełne zdrowej żywności. Wspólne wyjście na górską wycieczkę. Powrót do hotelu i relaks w strefie wellness. Wieczorne zajęcia jogii. Obiadokolacja, nocleg.

4 dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu i zakończenie turnusu.

Cena zawiera:

  • 3 noclegi w hotelu 4* (przestronne pokoje 3 osobowe, z aneksem kuchennym, łazienką i TV)
  • 2 posiłki dziennie (śniadania bufet i obiadokolacje serwowane)
  • Wszystkie aktywności ujęte w programie
  • Nieograniczone wejście do strefy wellness – basen , sauna parowa, sauna fińska, sauna infrared, jacuzzi
  • Jedne zabieg w centrum SPA
  • Koordynator-opiekun grupy

 

Cena nie zawira:

  • Dojazdu do hotelu
  • Dodatkowych zabiegów SPA
  • Ubezpieczenia
  • Posiłków i atrakcji nieujętych w programie

Czterogwiazdkowy hotel Jelenia Struga położony w sercu Karkonoszy, oferuje gościom wspaniały wypoczynek w otoczeniu przyrody.

Przestronne pokoje 2- i 3-osobowe wyposażone są w łazienkę z prysznicem lub wanna, aneks kuchenny, zestaw do parzenia herbaty, płaski telewizor. Wszystkie pokoje posiadają balkon.

W hotelu znajduje się strefa wellness obejmująca basen , saunę parową, saunę fińską, saunę infrared i jacuzzi.

Ponadto do dyspozycji gości jest centrum SPA, które specjalizuje się w zabiegach antyoksydacyjnych i innych zabiegach upiększających. W hotelu znajduje się również jedyne w Polsce inhalatorium radonowe – skrupulatnie dawkowane ma właściwości zdrowotne.

W prozdrowotną strategię obiektu wpisuje się również miejscowa restauracja, która serwuje posiłki przyrządzone z produktów organicznych.

Na miejscu dostępny jest również PUB z kręgielnią.

Niewątpliwą atrakcją hotelu jest również przyległa kopalnia urany, którą za niewielką opłatą można zwiedzać wraz z przewodnikiem.