O nas

Witamy serdecznie Państwa na naszych stronach internetowych i zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jesteśmy jednym z pierwszych prywatnych biur podróży w Gliwicach i od momentu rozpoczęcia działalności (od 1989 roku) siedziba i biuro obsługi Klienta mieści się w tym samym miejscu tj. na gliwickiej starówce przy ul. Kaczyniec 7.

Od lat specjalizujemy się w organizowaniu wycieczek do Lwowa i na Kresy Wschodnie dawnej Rzeczpospolitej. Organizujemy również wycieczki autokarowe i samolotowe (City Break) do Berlina, Pragi, Wilna, Wiednia, Londynu, Rzymu oraz inne na zamówienie bez ograniczeń.
Pod hasłem „Poznaj swój kraj” organizujemy imprezy turystyczne dla szkół, uczelni, zakładów pracy oraz klientów indywidualnych.

Od lat współpracujemy z wieloma znanymi i sprawdzonymi Touroperatorami oferując w ich imieniu wiele atrakcyjnych i sprawdzonych imprez turystycznych – wczasy autokarowe i samolotowe, jak również wycieczki objazdowe w każdy zakątek świata.

Prowadzimy sprzedaż ubezpieczeń turystycznych oraz biletów autokarowych i samolotowych.

Posiadamy również stałe upoważnienie Wojewody Śląskiego Nr Ob.VI-1-4034-6/17/01 na szkolenie Pilotów Wycieczek. Organizowane przez nas kursy odbywają się w centrum Gliwic.

W 2014 roku stworzyliśmy markę 4impulse dedykowaną klientom biznesowym i instytucjonalnym w zakresie turystyki biznesowej i organizacji eventów (obszar MICE) nie tylko dla firm i instytucji krajowych ale i zagranicznych. Na Państwa zamówienie przygotujemy wyjazdy motywacyjne, wyjazdy integracyjne, uroczyste gale czy konferencje. Pomożemy zorganizować misję gospodarczą czy udział w targach zagranicznych.

 

Biuro podróży MMK Travel Gliwice w dziedzinie turystyki działa od roku 1989. Jako Organizator Turystyki posiadamy zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie organizowania imprez turystycznych nr 311 udzielone przez Marszałka Województwa Śląskiego i zgodnie z wymogami ustawy o usługach turystycznych posiadamy ubezpieczenie OC Organizatora Turystyki-gwarancja ubezpieczeniowa Europaische Reisevesicherung AG.

Zachęcamy i zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub mailowego , ale też do odwiedzenia naszego biura w celu zapoznania się ze szczegółami ofert.

Nasze biuro