Warszawa

Terminy:
Od 20.05.2022 do 22.05.2022
Od 11.11.2022 do 13.11.2022
Od 02.12.2022 do 04.12.2022

Zapraszamy na  3 dniową wycieczkę do naszej stolicy

Transport autokar
Ilość nocy 2 noclegi
Hotel **/*** w Warszawie
Wyżywienie śniadania
Opieka pilota Tak
Ubezpieczenie NW
Organizator MMK Travel

799zł

Rezerwacja wstępna

Program
Świadczenia
Informacje

 

1 dzień (piątek) 07:00 wyjazd z Gliwic –  pl. Piastów,  przejazd w kierunku Warszawy. Przyjazd do Łazienek Królewskich – spacer po parku, Pomarańczarnia, teatr na wodzie, indywidualne zwiedzanie  pałacu, spacer po parku, czas wolny, pomnik Chopina, Belweder. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, krótki odpoczynek. Wyjście do Centrum Pieniądza – zwiedzanie  historii pieniądza w Świecie. Powrót do hotelu, nocleg.

2 dzień (sobota) Śniadanie w restauracji hotelowej. Wyjazd na zwiedzanie Warszawy  z przewodnikiem Starówka – Barbakan, Rynek, Katedra,  Plac Zamkowy, Pałac Prezydencki, Krakowskie Przedmieście, Plac Piłsudskiego, zmiana warty przy grobie Nieznanego Żołnierza, czas wolny. Przejście do Centrum Nauki Kopernikwspółczesne centrum naukowe z eksponatami interaktywnymi,  indywidualne zwiedzanie ok. 3-4 godz. Indywidualny powrót do hotelu. Dla chętnych wieczorne wyjście na spektakl grające fontanny (w okresie od maja do września). Powrót do hotelu, nocleg.

3 dzień (niedziela) Śniadanie w restauracji hotelowej. Wyjście na zwiedzanie Zamku Królewskiego – czas wolny na indywidualne zwiedzanie. Powrót do hotelu i wykwaterowanie. Muzeum Narodowe lub Wojska Polskiego indywidualne zwiedzanie i przejazd do Muzeum Powstania Warszawskiego, czas wolny. W godzinach popołudniowych wyjazd z Warszawy,  przyjazd  do Gliwic  około 22:00.

Cena obejmuje:
– przejazd komfortowym autokarem
– 2 noclegi w hotelu /apartamentowcu w centrum Warszawy (pok.2-3os. z łazienkami)
– 2 śniadania bufet
– opiekę pilota
– ubezpieczenie  NW

Cena nie obejmuje:
– biletów wstępów do zwiedzanych obiektów i przewodnika lokalnego                                        – dopłaty do pokoju 1-os. 160 zł/ 2 noclegi

Informacje:

Zdrowie –  osoby zażywające leki proszone są o zabranie ich ze sobą na cały pobyt.

Podróż –     na podróż wskazane jest zaopatrzenie się w prowiant. Orientacyjny czas przejazdu autokarem do Warszawy wynosi ok. 4,5 godz., przy czym przewidywane są 15-30 min. postoje na  stacjach benzynowych wyposażonych w WC i bar .