Wilno

Termin:
Od 08.06.2023 do 11.06.2023

Zapraszamy Państwa na wycieczkę autokarową do WILNA połączoną ze zwiedzaniem  Trok.   Podróż z noclegiem tranzytowym w okolicy Augustowa.

Zwiedzanie Wilna  i Trok z polskim przewodnikiem.

Transport autokar
Ilość nocy 3 noclegi (1x Augustów , 2 x Wilno)
Hotel 3* w centrum Wilna, Augustów/pensjonat /zajazd
Wyżywienie 3 śniadania i 3 obiadokolacje
Opieka pilota Tak
Ubezpieczenie KL i NW
Organizator MMK Travel

1990 zł

Rezerwacja wstępna

Program
Świadczenia
Informacje

1 dzień 
07:00 wyjazd z Gliwic –  Centrum Przesiadkowe stanowiska dla autokarów, przejazd w kierunku Augustowa. Przyjazd  w okolice  Augustowa zakwaterowanie w hotelu pensjonacie. Obiadokolacja a dla chętnych spacer nad jezioro, nocleg.

2 dzień 
Śniadanie w restauracji hotelowej, wykwaterowanie z hotelu i wyjazd w kierunku Wilna przez Druskienniki. Przyjazd do Wilna, zakwaterowanie w hotelu, krótki odpoczynek i wyjście na zwiedzanie – Ostra Brama z cudownym obrazem Matki Boskiej Ostrobramskiej, kościół św. Teresy, prawosławna cerkiew św. Ducha, klasztor Bazylianów, Plac Ratuszowy, kościół Dominikanów, kościół św. Trójcy – sanktuarium Miłosierdzia Bożego, dzielnica żydowska, Katedra z królewską kaplicą św. Kazimierza, Plac Katedralny, czas wolny. Uniwersytet Stefana Batorego, pałac Prezydencki. Obiadokolacja, nocleg.

3 dzień 
Śniadanie w restauracji hotelowej, przejazd na cmentarz na Rosie – kwatera żołnierzy polskich, przejazd na Antokol – barokowy kościół Piotra i Pawła, wjazd na górę Trzech Krzyży z widokiem na miasto, spacer ulicą Zamkową – kamienice, w których mieszkali Mickiewicz, Słowacki, Kraszewski, czas wolny. Dalsze zwiedzanie – zaułki starego miasta, gotycki kościół św. Anny, pomnik Adama Mickiewicza. Obiadokolacja, nocleg.

4 dzień 
Śniadanie w restauracji hotelowej, wykwaterowanie z hotelu i wyjazd z Wilna. Przyjazd do Trok zwiedzanie – zamek książąt litewskich – zabytkowy zespół urbanistyczny, kościół p.w. Nawiedzenia NMP, Kienesa – świątynia karaimska. Czas wolny. W godzinach popołudniowych wyjazd z Trok w kierunku granicy. Przyjazd do Gliwic po północy.

Cena obejmuje:
– przejazd komfortowym autokarem
– 1 nocleg w hotelu/pensjonacie w Augustowie
– 2 noclegi w hotelu *** w centrum Wilna
– 3 śniadania i 3 obiadokolacje
– opiekę pilota
– ubezpieczenie KL i NW

-T.F.G.

-T.F.P.

Cena nie obejmuje:
– biletów wstępów do zwiedzanych obiektów i opłaty przewodnika (ok.70 EUR)
– dopłaty do pokoju 1 osobowego 430 zł/3 noce