Włochy autokarem

Terminy:
Od 25.06.2021 do 06.07.2021
Od 09.08.2021 do 20.08.2021
Od 27.08.2021 do 07.09.2021

Włochy autokarem – niedrogie wczasy rodzinne w hotelu *** położonym w centrum turystycznej miejscowości. Przejazd autokarem i pełne wyżywienie w cenie! Zapraszamy na Rivierę Adriatycką do miejscowości Bellaria Igea Marina.

Transport autokar
Ilość noclegów 9
Wyżywienie śniadania, obiady, kolacje
Hotel Meeting 3*
Opieka pilota tak
Ubezpieczenie KL i NNW
Organizator Buksa

od 2190 zł

Rezerwacja wstępna

Program
Świadczenia
Informacje

1 dzień
Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy i nocny przejazd do Włoch.

2 dzień
Przyjazd do Bellaria Igea Marina, zakwaterowanie, obiadokolacja.

3 – 10 dzień
Wypoczynek i plażowanie. Możliwość korzystania z organizowanych na miejscu wycieczek fakultatywnych.

11 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i wyjazd w drogę powrotną do Polski.

12 dzień
Przyjazd do kraju.

 

HOTEL MEETING ***:

Położenie:
W centrum miasteczka, ok. 250 m od piaszczystej plaży.

Wyposażenie:
Do dyspozycji gości klimatyzowany hol z recepcją, klimatyzowana sala restauracyjna, winda, klimatyzowana sala telewizyjna z TV-satelitarną (programy polskie), ping-pong, piłkarzyki, taras zewnętrzny, niewielki parking przy hotelu. Na I i II piętrze tarasy widokowe z przepiękną panoramą wybrzeża i portu. Bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do internetu w holu hotelu (WiFi).

Pokoje:
Przytulne 1, 2, 3 i 4-osobowe pokoje z centralnie sterowaną klimatyzacją (czynną w turnusach od 03.06.2017 do 08.09.2017), łazienką z kabiną prysznicową, balkonem, telewizorem, telefonem i sejfem (za kaucją). W pokojach 4-osobowych jedno łóżko piętrowe.

Wyżywienie:
3 posiłki dziennie. Kuchnia polska z elementami kuchni regionalnej. Posiłki przygotowane przez polskiego kucharza. Śniadania: w formie bufetu. Obiady i kolacje: serwowane, dwudaniowe, z wyborem z dwóch zestawów, z deserem, bufet sałatkowy do kolacji. Lunch pakiet na drogę powrotną.

CENA ZAWIERA
– przejazd autokarem
– 9 noclegów
– wyżywienie: 3 razy dziennie, lunch pakiet na drogę powrotną do Polski
– opiekę polskiej obsługi
– ubezpieczenie KL i NW
– podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA:
– ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy (od 60 zł/os./turnus)
– ubezpieczenia od kosztów przerwania imprezy (od 35 zł/os./turnus)
– dopłaty do połączeń antenowych
– napojów do obiadów i kolacji
– serwisu plażowego
– dopłaty za pokój 1-osobowy 200 zł
– dopłaty za pokój 2-osobowy do pojedynczego wykorzystania 450 zł
– dopłaty do lodówki w pokoju 90 zł

 

 

Bellaria – Igea Marina

To urocze miasteczko portowe z wydzielonym deptakiem w alei platanów. W centrum miasta znajdują się liczne lodziarnie, kafejki i eleganckie butiki. Wzdłuż kanału portowego, obok nowoczesnych łodzi zacumowane są dawne łodzie rybackie z barwnymi masztami. W sezonie z rozlicznych tawern i pizzeri nad kanałem rozbrzmiewa muzyka, która podkreśla koloryt tego miejsca. W tygodniu odbywa się duży targ miejski. Miejscowość oddalona o 15 km od Rimini – największego kurortu na Riwierze Adriatyckiej.

Polecamy zwiedzenie: Wieża Saracenów z XVII w., wzniesiona dla obserwacji pirackich okrętów tureckich (okrutni saraceni) – obecnie mieści w swoim wnętrzu interesującą kolekcję muzealną – serię muszli i mięczaków oraz innych organizmów morskich pochodzących z całego świata. Kościół Św. Margherity z XIII w., z unikalną trójkątną dzwonnicą. We wnętrzu znajduje się cenna nastawa ołtarzowa z XVII w. przedstawiająca Św. Małgorzatę. Czerwony Dom – otoczony pięknym parkiem dom należał do poety i pisarza Alfredo Panziniego. Nazwę zawdzięcza kolorowi oraz określeniu swego właściciela.