Warszawa 4 dni

Terminy:
Od 01.12.2022 do 04.12.2022
Od 18.05.2023 do 21.05.2023
Od 12.08.2023 do 15.08.2023

4 dni w Warszawie, królewskie Pałace i ogrody, muzea i zabytki. Zapraszamy na wycieczkę – Warszawa w najpiękniejszej odsłonie.

Transport autokar
Ilość nocy 3 noclegi
Hotel *** w centrum Warszawy
Wyżywienie 3 śniadania i 1 obiad
Opieka pilota Tak
Ubezpieczenie NW
Organizator MMK Travel

1289zł

Rezerwacja wstępna

Program
Świadczenia
Informacje

 

1 dzień (czwartek) 07:00 wyjazd z Gliwic   pl. Piastów,  przejazd w kierunku Warszawy. Przyjazd do Muzeum Powstania Warszawskiego lub Muzeum Narodowego, lub Muzeum Wojska Polskiego indywidualne zwiedzanie. Przejazd do hotelu zakwaterowanie, Obiad, krótki odpoczynek. Wyjście do Centrum Pieniądza – zwiedzanie historii pieniądza w Świecie.  Przejście na Plac  J. Piłsudskiego, zmiana warty przy grobie Nieznanego Żołnierza.  Powrót do hotelu, nocleg.

2 dzień (piątek) Śniadanie bufet. Przejazd mostem Poniatowskiego, Al Solidarności na zwiedzanie Warszawskiej Starówki  z przewodnikiem – Plac Zamkowy, Katedra, Rynek, Barbakan, mury starego miasta, Pałac Prezydencki,  Krakowskie Przedmieście, Kościół św. Krzyża, Pomnik M. Kopernika,  czas wolny, Zamek Królewski indywidualne zwiedzanie, przejście do Centrum Nauki  Kopernikwspółczesne centrum naukowe z eksponatami interaktywnymi, zwiedzanie ok.  3 godz. Powrót do hotelu indywidualny , nocleg.

3 dzień (sobota) Śniadanie bufet. Przejazd na cmentarz  na  Starych Powązkach, katakumby, aleja zasłużonych. Przejazd  traktem królewskim do Łazienek Królewskich, Belweder, bez możliwości zwiedzania wnętrz, spacer po parku,  pomnik  F. Chopina,  indywidualny spacer po parku i zwiedzanie wnętrz,  Pomarańczarnia, Biały domek, Pałac ,,Łazienkowski”,  Teatr na wodzie, Muzeum łowiectwa. Przejazd  autokarem do Muzeum Narodowego lub Muzeum Wojska Polskiego. Powrót do hotelu indywidualnie. Dla chętnych wieczorne wyjście na spektakl grające fontanny (w okresie od maja do września). Powrót do hotelu.

4 dzień(niedziela) Śniadanie bufet. czas wolny, wykwaterowanie  z hotelu. Przyjazd do  Wilanowa indywidualne zwiedzanie  pałacu, spacer po parku, czas wolny. W godzinach popołudniowych wyjazd z Warszawy.  Przyjazd  do Gliwic  około 22:00.

W terminie 12 – 15 08,  program dostosowany do uroczystości  Święta Wojska  Polskiego

 

Cena obejmuje:
– przejazd komfortowym autokarem
– 3 noclegi w hotelu *** w centrum Warszawy (pok.2-3 os. z łazienkami)
– 3 śniadania, 1 obiadokolacja
– opiekę pilota
– ubezpieczenie NW

– podatek VAT

-T.F.U

-T.F.G

Cena nie obejmuje:
– biletów wstępów do zwiedzanych obiektów i przewodnika lokalnego

– dopłaty do pokoju 1-osobowego 450 zł/ 3 noclegi

 

 

Informacje:

Zdrowie –  osoby zażywające leki proszone są o zabranie ich ze sobą na cały pobyt.

Podróż –     na podróż wskazane jest zaopatrzenie się w prowiant. Orientacyjny czas przejazdu autokarem do Warszawy wynosi ok. 4,5 godz., przy czym przewidywane są 15-30 min. postoje na  stacjach benzynowych wyposażonych w WC i bar .